SPOŠTOVANI STARŠI

Skladno s prejetim obvestilom Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (MIZŠ) ter Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), vas obveščamo, da

v ponedeljek, 18. 5. 2020, vrtci ponovno odpiramo svoja vrata.

Zaradi optimalne organizacije dela in sledenje navodilom, ki smo jih prejeli s strani MIZŠ in NIJZ, želimo od vas pridobiti informacijo o vstopu vašega otroka v vrtec.

Zato vas prosimo, da najkasneje  do torka, 12. 5. 2020, do 8 ure sporočite ali bo vaš otrok od ponedeljka, 18. 5. 2020, dalje prisoten v vrtcu, na naslov vvz.majsperk@guest.arnes.si, ali vedlin.barbara@os-majsperk.si

Prosimo vas tudi, da napišete predvideno uro prihoda in odhoda znotraj poslovnega časa vrtca.

Prvi dan prisotnosti otroka v vrtcu, pa boste prinesli s seboj tudi predpisan obrazec »izjava« da je otrok zdrav. (PRILOGA – Izjava-staršev-COVID19)

Za vse starše, ki boste otroke v času razglašene epidemije – do 31. 5. 2020 obdržali doma, je vrtec brezplačen.

O vseh ostalih informacijah vas bomo obvestili v prihodnjih dneh.

Iskreno se veselimo ponovnega srečanja z vami in otroki in se zavedamo, da so otroci željni vrnitve nazaj v vrtčevsko okolje med svoje ljube prijatelje, ki jih že močno pogrešajo. Verjamemo, da bodo srečanja med otroki polna iskrenega veselja in pozitivnih čustev.

Zahvaljujemo se vam za vaš odgovor ter vas lepo pozdravljamo.

Evelin Kočevar