OBOGATITVENE DEJAVNOSTI
Vrtec občasno, daljši ali krajši čas izvaja obogatitvene dejavnosti, ki sodijo v izvedbeni Kurikul vrtca oz. se izvajajo integrirano z osnovnim programom.
Načrtujejo in izvajajo jih strokovni delavci vrtca v času predpisane delovne obveznosti in so za starše večinoma brezplačne (starši občasno krijejo le manjši delež stroškov prevoza ali vstopnine). Obogatitvena dejavnost je namenjena druženju in povezovanju vseh skupin v vrtcu. Dejavnosti spodbujajo otrokov gibalni, socialni, čustveni in spoznavni razvoj in so načrtovane z Letnim delovnim načrtom vrtca in Letnim delovnim načrtom posameznega oddelka.

To je le del zanimivih tem, ki se bodo prepletale celo šolsko leto, seveda na otrokovi starosti primeren način.

• ZOBOZDRAVSTVENA IN ZDRAVSTVENA PREVENTIVA
  • MALI SONČEK
  • CICIPLANINEC
  • BRALNI NAHRBTNIK