V tednu otroka bomo imeli  različne aktivnosti in v ponedeljek, 4.10. 2021, smo imeli v vrtcu slikarski dan – slikanje s slikarjem. Fasado našega vrtca  krasi čudovita slika z motivi naših skupin, ki jo je naslikal slikar Gregor Samastur. V letošnjem letu smo dobili še novo skupino gosenice, slika pa je bila tudi potrebna obnove. V čudovitem sončnem vremenu smo v vrtcu pripravili   slikarski dan. Okrog vrtca smo postavili slikarska stojala in na ograjo pritrdili kartone na katere so otroci vseh skupin risali s kredami in voščenkami. Otroci starejših skupin pa so pod vodstvom slikarja in vzgojiteljev barvali sliko na fasadi vrtca. Pri delu so nam pomagali tudi uporabniki Zavoda Dornava. Hvala slikarju Gregorju Samasturju in uporabnikom, da so  obnovili  sliko.