Spoštovani starši, skrbniki!

Z veseljem vas obveščamo o dobrodelni akciji, ki jo bo kot svoj prvi večji projekt izvedla Fundacija Boštjana Bandlja. Fundacija je bila na pobudo g. Bandlja ustanovljena konec lanskega leta, vodila pa ga je preprosta želja – pomagati ljudem k boljšemu in polnejšemu življenju. 

Za prvi dobrodelni projekt so izbrali pomoč mladim staršem, in sicer z enkratnim plačilom enomesečne oskrbnine za vrtec v znesku, ki ga plačujejo starši. Gre za skupino ljudi, ki so v življenjskem obdobju, ko niso bistveno podprti z drugimi oblikami pomoči, obenem pa so posebej obremenjeni z visokimi življenjskimi stroški (osamosvojitev, najem ali nakup nepremičnine, plačilo vrtca ipd.) in na začetku karierne poti.

Vse o razpisu pomoči in Fundaciji Boštjana Bandlja si lahko preberete TUKAJ.

Prijava je mogoča izključno prek spletne strani https://www.fundacijabostjanabandlja.org/razpis/prijava, in sicer od 22. 9. do 20. 10. 2022.

Kaja Valand, svetovalna delavka