V ponedeljek, 13. 2.2023, je v Karnevalski dvorani Sava Campus Ptuj potekalo že 12. tradicionalno pustovanje invalidskih organizacij, ki združuje prijatelje iz vse Slovenije. Z društvom Sonček naš vrtec sodeluje že nekaj let v okviru projekta Korak k sončku. Odzvali smo se njihovemu povabilu na pustno rajanje veselih maškar.

Bili smo prava pisana druščina maškar. Bilo je veliko plesa, smeha in razposajenosti ter odličen program. Podelili so tri posamezne in tri skupinske nagrade za maske. Skupina PAJACKI iz vrtca Majšperk smo domov odnesli drugo nagrado – ogled kinopredstave v Mestnem kinu Ptuj. Otroški nasmehi pričajo o tem, da so otroci preživeli čudovit dan, ki se ga bodo še dolgo spominjali.