Pust, najbolj norčavi praznik v letu je za nami. Preživeli smo čudovite dneve, ko smo se vrtcu vsak dan oblekli v pustne obleke, rajali, izdelovali pustno dekoracijo,…

Na pustno soboto smo se vsi skupaj udeležili velike pustne povorke, ki je potekala od Brega do OŠ Majšperk. Letos smo se oblekli v pajacke in seveda tako kot vedno, navdušili obiskovalce in tudi komisijo, ki je ocenjevala maske, saj smo bili tretji. Bilo je enkratno, lepo in navdušujoče. Prikazali smo izvirnost, veselje in norčavost.

Na pustni torek pa smo se sprehodili po okolici vrtca Peli smo, se smejali, pozdravljali mimoidoče, obiskali podjetja, trgovine.. in se pri tem nadvse zabavali. Seveda pa smo dobili tudi kaj sladkega.

Tako je pustni čas z ustvarjalnostjo,  z razigranostjo in z obilico dobre volje uspel pregnati zimo in priklicati pomlad.