Prijaznost, dobrodelnost in medsebojno sodelovanje so vrednote, ki vodijo v lepši jutri in zato jih velja razvijati že pri najmlajših. Tako smo se v vrtcu odločili, da bomo podprli projekt g. Denisa Opatiča, z naslovom »Otroci za otroke«, ki v mesecu decembru podarja otrokom rabljene plišaste igrače in jim tako polepša praznike. K sodelovanju smo spodbudili tako otroke kot tudi njihove starše in tako zbrali veliko količino igrač, ki se jih bodo lahko razveselili drugi otroci.

Zahvaljujemo se vsem, ki so sodelovali pri projektu in v vrtec prinesli igrače, ki bodo zagotovo našle drugi topel dom. Pri tem se zahvaljujemo tudi PGD Majšperk, ki so nas podprli in omogočili, da smo igrače lahko varno pripeljali na zbirno mesto.