Spoštovani starši,

Zaradi poslabšanja epidemioloških razmer v državi je Vlada RS sprejela odločitev  o strožjih ukrepih za zajezitev širjenja okužb s Covid-19, da se vzgojno-izobraževalne ustanove:  vrtce in šole –  s ponedeljkom, 26. 10. 2020 zaprejo, predvidoma za en teden.

V vrtcu bomo v skladu z ukrepom Vlade RS in s sklepom županje občine Majšperk, zagotovili varstvo otrok za vse starše, ki zaradi nujnih nalog Covid -19 opravljajo delo in nujno potrebujejo varstvo otrok.

Starši otrok vrtca so po e-pošti prejeli obvestilo. Za vse starše, ki so se  prijavili, da nujno potrebujejo varstvo otrok, velja naslednje:

• Izjava da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženimi osebami (obrazec v prilogi).
  • Oba starša sta dolžna priskrbeti potrdilo delodajalca, da opravljata delo, ki je nujno za državo in družbo.

Poslovni čas vrtca je od 5.30 – 16.00

V času zaprtja vrtcev so starši plačila za vrtec oproščeni!

Verjamemo, da bomo v skupni skrbi za dobro otrok in vseh nas tudi tokrat s skupnim medsebojnim povezovanjem in sodelovanjem pripomogli k učinkoviti zajezitvi nadaljnjega širjenja okužb.

Ostanite zdravi.

Barbara Vedlin, pomočnica ravnateljice za vrtec