V sredo, 21. 9. 2022, smo imeli v vrtcu Množični tek in Sadni piknik. Z otroci iz vseh skupin smo se zbrali na igrišču ob gasilskem domu na Bregu. Najprej smo imeli skupno razgibavanje ob glasbi, nato smo tekli po skupinah. Začeli smo z otroci iz 1. starostnega obdobja, ki so pretekli en krog. Otroci iz 2. starostnega obdobja so pretekli dva kroga. Ob koncu smo tekli še vsi skupaj. Otroci so zelo uživali in tekli z velikim navdušenjem. Po teku smo razdelili priznanja za množičen tek. Sledil je sadni piknik. Pogovarjali smo se o sadju, ga opazovali in ga tudi pojedli. Naše skupno druženje je hitro minilo najbolj pomembno pa je, da smo zelo uživali in se sladkali ob sadju, ki ga imajo otroci zelo radi.

Vodja dejavnosti Doroteja Drevenšek in Niko Klemenčič