GOZDNA PRAVLJICA

V petek, 2. 6. 2023, smo v polni športni dvorani  Osnovne šole Majšperk pripravili prireditev ob DNEVU VRTCA. V gozdni pravljici so se otroci na odru prelevili v male živali, ki so prihajale na obisk k drevesu, vendar drevo ni hotelo njihove družbe. Prišli so medvedki, veverice, ptički, ježki, srnice in srnjački, lisičke, mravljice in zajčki, ki so plesali, peli in deklamirali. Na koncu pa je drevo  ugotovilo, da je zelo lepo imeti prijatelje. Program sta popestrila tudi Mojca in Nejc iz VDC Sonček, s katerim sodelujemo v projektu Korak k sončku. Na prireditvi sta nas pozdravila ravnatelj mag. Rajko Jurgec in župan Sašo Kodrič.

Čas, ki ga z otroci preživimo v naravi je lahko zelo prijeten in ima pomemben učinek na njihova doživetja.

Barbara Vedlin, pomočnica ravnatelja za vrtec