Spoštovani starši!

Počitnice se počasi iztekajo in bliža se novo vrtčevsko leto. Še enkrat se vam zahvaljujemo za podporo v letu, ki je za nami in je za vse nas predstavljalo posebno izkušnjo. Aktualna epidemiološka slika kaže na prihod vseh otrok v vrtec in želimo si, da tako tudi ostane.

Prvega septembra vas bomo na vhodih (v jutranjem delu) usmerjali zaposleni vrtca. Starši v vrtec vstopajte z zaščitnimi maskami, poskrbite za higieno rok vas in otroka.

Ker je pred nami jesenski čas, to je čas, ko so respiratorna obolenja v porastu, je prav, da vsi odgovorno pristopimo k preprečevanju širjenja nalezljivih okužb. Zato poudarjamo, naj v vrtec hodijo le zdravi otroci.

Podrobnejša navodila boste še prejeli.

Prepričani smo, da bomo skupaj z dobro voljo in optimizmom kos vsem morebitnim težavam. Veselimo se novih doživetij in vam želimo prijeten začetek vrtčevskega leta!

Ravnateljica Evelin Kočevar in strokovne delavke vrtca