V petek, 27. 9. 2019, smo se popoldan otroci, starši in strokovne delavke vrtca odpravili na skupni pohod od vrtca proti Koritnemu. Pohod smo namenili tednu mobilnosti in skupnemu druženju. Uspešno smo prehodili načrtovano pot. Na poti smo upoštevali pravila varne hoje in spremljali dogajanje na cestišču in okolici. Na polovici poti smo se na travniku ustavili, se odpočili in pojedli kar smo imeli v nahrbtnikih. Nato pa smo se po isti poti vrnili nazaj pred vrtec.

Hvala vsem staršem in otrokom, ki ste zelo aktivno sodelovali v projektu trajnostna mobilnost in vsako jutro prišli peš ali s kolesom v vrtec in da boste tudi tako še nadaljevali. Prav tako pa smo v projektu sodelovale vse strokovne delavke in tudi del poti v vrtec zjutraj prehodile. Naši zajčki v igralnici niso več sivi,  ampak so dobili bele kožuščke.

GREMO PEŠ V VRTEC!