V četrtek, 4.6.2020,  smo se odpravili Cici planinci na izlet. Primerno smo se obuli in oblekli, ter vzeli nahrbtnike. Tako se za planince tudi spodobi. Pot nas je peljala mimo ribnika, skozi gozd do lovske koče. Tam smo imeli malico iz nahrbtnika. Malo smo potekali, se razgledali po dolini , poslikali in odšli dalje. Skozi gozd smo se vrnili nazaj v Majšperk in nato v vrtec. Med potjo smo opazovali naravo, živali, rastline.  V vrtec so prišli malo utrujeni, vendar dobre volje, saj smo premagali skoraj šest kilometrov.

ČETRTEK 11.6 IN PETEK 12. 6. 2020

Še nekaj utrinkov iz pomladnega Cici planinskega izleta. Zaradi razmer, ki jih imamo smo šli na izlet z vsako skupino posebej. Otroci so bili dobre volji, razigrani, uživali so v naravi. Najprej so v naravi opazili gozdne jagode in so se z njimi posladkali. Vse tri skupine in seveda tudi vzgojiteljice.

Lep pozdrav do naslednjega leta, ko bomo zopet osvajali manjše in večje hribčke.

Dragi Cici planinci in Cici planinke, želim vam lepe, brezskrbne počitnice, ter veliko zabave v naravi.
Mentorica: Vlasta Leskovar