Spoštovani starši

Zahvaljujem se vam za vašo potrpežljivost in strpnost v danih razmerah.
Prihodnji teden bomo začeli šesti teden delnega zaprtja vrtca. Odločitev vlade je, da se podaljša delno zaprtje vrtcev še v tednu od 30. 11. do 4. 12. 2020.
Vrtec bo odprt za otroke zaposlenih staršev, ki morajo v naslednjem tednu delati, varstva pa si ne morejo zagotoviti na drug način.

Starši lahko pripeljejo otroka v vrtec le ob predhodni prijavi na e-naslov: vedlin.barbara@os-majsperk.si

Ob prihodu v vrtec (ali najkasneje prvi dan ob odhodu otroka iz vrtca) morajo starši strokovni delavki predložiti potrdilo delodajalca za oba starša. V kolikor bo med tednom otrok zbolel, vas naprošam, da nas obvestite o razlogih otrokove odsotnosti.

Vrtci moramo pri izvajanju dejavnosti v zmanjšanem obsegu upoštevati priporočene smernice ministrstva, pristojnega za zdravje in Nacionalnega inštituta za javno zdravje za preprečevanje okužbe z virusom SARS CoV-2.

Poskrbeli bomo, da se bodo otroci v vrtcu dobro počutili in preživeli dan v spodbudnem in varnem okolju.

 

Hvala za razumevanje in sodelovanje

Barbara Vedlin, pomočnica ravnateljice za vrtec