Po dveh letih premora, smo se zopet odpravili z otroki Cici planinci na Boč. V četrtek ste starši pripeljali otroke do planinske koče na Boču. Ko smo se poslovili smo odšli na kratek sprehod po jasi. Planinec – vodnik nas je vodil, nam pokazal različne rastline, pogovarjali smo se o gorah in živalih. Otrokom je pripravil zanimiv popoldan. Po večerji so nas obiskale tudi čarovnice in nam povedale pravljico za lahko noč. Zjutraj po zajtrku, smo se odpravili na vrh Boča. Z nami so bili planinci – vodniki, ki so nas vodili in skrbeli za našo varnost. Na vrhu smo se povzpeli tudi na stolp. Ko smo se okrepčali smo se vrnili v dolino. Po kosilu in dejavnosti, ki še nas je čakala, smo vas pričakali, dragi starši, in se polni vtisov, malo utrujeni vrnili domov.

 

Kako smo uživali si lahko pogledate v slikah.

Mentorica Cici planinca, Vlasta Leskovar