Spoštovani starši in otroci

Vsakdanji ritem življenja se je za trenutek ustavil. Bodimo hvaležni, da nismo sami. Z nami so najbližji, ki nam veliko pomenijo in jih imamo radi. Verjamem, da preživljate čas na prostem in izkoriščate prijetno pomladansko vreme. A vendar se kdaj zgodi, da nam zmanjka idej sploh sedaj, ko pa se je ohladilo in ni zunaj nič kaj prijetno.

V PRIHODNJIH DNEH VAM BODO VZGOJITELJICE PRIPRAVILE IDEJE ZA RAZLIČNE DEJAVNOSTI IN VESELI BOMO VAŠE POVRATNE INFORMACIJE IN TUDI IZDELKOV OTROK, KI NAM JIH LAHKO POŠLJETE NA NASLOV vvz.majsperk@quest.arnes.si, ALI vedlin.barbara@os-majsperk.si

Navodila za dostop: Na spletni strani VRTCA zgoraj desno kliknete SKUPINE, nato pa v padajoči vrstici IDEJE, KAKO PREŽIVETI ČAS Z VAŠIM OTROKOM, kjer so ideje za vse starosti.

Lepo bodite in ostanite zdravi.

Barbara Vedlin, pomočnica ravnateljice