Spoštovani starši

Iz okrožnice MIZŠ z dne 5. 11. 2020 izhaja, da bomo vrtci v RS še naprej izvajali program v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Vrtci bodo tudi v prihodnem tednu izvajali programe v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Starši lahko pripeljejo otroka v vrtec le ob predhodni prijavi na e-naslov: vedlin.barbara@os-majsperk.si

Ob prihodu v vrtec (ali najkasneje prvi dan ob odhodu otroka iz vrtca) morajo starši strokovni delavki predložiti potrdilo delodajalca za oba starša.

V času zaprtja vrtcev bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni. Pravno podlago bo določil interventni zakon.

Vrtci moramo pri izvajanju dejavnosti v zmanjšanem obsegu upoštevati priporočene smernice ministrstva, pristojnega za zdravje in Nacionalnega inštituta za javno zdravje za preprečevanje okužbe z virusom SARS CoV-2.

Ponovno se vam zahvaljujemo za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Barbara Vedlin, pomočnica ravnateljice za vrtec